0

SAĞLIKLI ADIMLAR 2018-2019 RESİM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ YAYINLANDI


Sağlıklı Adımlar resim yarışması, Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Nestlé Türkiye iş birliğinde yürütülen Sağlıklı Adımlar projesi kapsamında düzenlenmektedir. Yarışmanın konusunu; yeterli ve dengeli beslenme ile fiziksel aktivite konularında serbest teknik ve malzemeyle resim yapmak oluşturmaktadır.
Yarışmayla, projenin 2018-2019 eğitim-öğretim yılında uygulandığı okullardaki 3. sınıf öğrencilerinin, yeterli ve dengeli beslenme ile fiziksel aktivite konusunda edindikleri bilgi ve becerilerin resim yoluyla pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Yarışma şartnamesi doğrultusunda;

Birincilik Ödülü: Eser sahibi öğrenciye bir adet yaratıcı etkinlik seti ve 750 TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki, sınıf öğretmenine 250 TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki, öğrencinin okuluna bir adet masa tenisi masası verilecektir.
İkincilik Ödülü: Eser sahibi öğrenciye bir adet yaratıcı etkinlik seti ve 500 TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki, sınıf öğretmenine 250 TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki, öğrencinin okuluna bir adet masa tenisi masası verilecektir.
Üçüncülük Ödülü: Eser sahibi öğrenciye bir adet yaratıcı etkinlik seti ve 350 TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki, sınıf öğretmenine 250 TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki, öğrencinin okuluna bir adet masa tenisi masası verilecektir.
Mansiyon Ödülü: Eser sahibine/sahiplerine bir adet yaratıcı etkinlik seti verilecektir.

Yarışma şartnamesini görmek için lütfen tıklayınız.