2016-2017 Resim Yarışması Şartnamesi Yayınlandı | Sağlıklı Adımlar

0

2016-2017 Resim Yarışması Şartnamesi Yayınlandı


Sağlıklı Adımlar resim yarışması, Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Nestlé Türkiye iş birliğinde yürütülen Sağlıklı Adımlar projesi kapsamında düzenlenmektedir. Yarışmanın konusunu; yeterli ve dengeli beslenme ile fiziksel aktivite konularında serbest teknik ve malzemeyle resim yapmak oluşturmaktadır.
Yarışmayla, projenin 2016-2017 eğitim-öğretim yılında uygulandığı okullardaki 3. sınıf öğrencilerinin, yeterli ve dengeli beslenme ile fiziksel aktivite konusunda edindikleri bilgi ve becerilerin resim yoluyla pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Yarışma şartnamesi doğrultusunda;

Birincilik Ödülü: Eser sahibi öğrenciye bir adet yaratıcı etkinlik seti, sınıf öğretmenine 1000 TL değerinde D&R hediye çeki, öğrencinin okuluna bir adet masa tenisi masası verilecektir.
İkincilik Ödülü: Eser sahibi öğrenciye bir adet yaratıcı etkinlik seti, sınıf öğretmenine 750 TL değerinde D&R hediye çeki, öğrencinin okuluna bir adet masa tenisi masası verilecektir.
Üçüncülük Ödülü: Eser sahibi öğrenciye bir adet yaratıcı etkinlik seti, sınıf öğretmenine 500 TL değerinde D&R hediye çeki, öğrencinin okuluna bir adet masa tenisi masası verilecektir.
Mansiyon Ödülü: Eser sahibine/sahiplerine bir adet yaratıcı etkinlik seti verilecektir.

Yarışma şartnamesini görmek için lütfen tıklayınız.